Od čtrnácti si celé roky držela stejnou váhu a i když časem pět kilo přibrala, pořád je velmi štíhlá. „Já byla jako dítě strašně hubená,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz Irena Obermannová. „Ale teď už si dávám trošku pozor na to, co jím. Protože se mi změnily chutě,“ dodává.